Tüm Zamanların En Çok İzlenen Türk Filmleri

Tüm zamanların en çok izlenen Türk filmlerini derledik arkadaşlar.Çeşitli kaynaklardan derlenen sıralama ise şu şekilde:


İlk Haftasonu Seyirci Açılış Rekoru - Türk Filmleri

#Film AdıDağıtımVizyon Tarihi3 Gün Seyirci% ToplamSalonSalon Ort.Toplam Seyirci
1Recep İvedik 5Mars Dağıtım16.02.20171.646.846%22.114001.1767.437.050
2Recep İvedik 4Tiglon21.02.20141.641.474%22.38651.8987.369.098
3Düğün Dernek 2: SünnetMars Dağıtım04.12.20151.380.122%22.713001.0626.073.364
4Recep İvedik 2Özen Film13.02.20091.209.453%27.97501.6134.333.144
5Fetih 1453Tiglon16.02.20121.161.250%17.77801.4896.572.618
6Recep İvedik 3Özen Film12.02.20101.153.071%34.77081.6293.326.084
7Kurtlar Vadisi: IrakKenDa03.02.20061.099.219%25.84802.2904.256.567
8Yahşi BatıUIP01.01.2010906.663%39.06931.3082.323.061
9A.R.O.GUIP05.12.2008816.304%22.06851.1923.707.086
10Eyyvah Eyvah 2UIP07.01.2011801.863%20.36501.2343.947.988
11Recep İvedikÖzen Film22.02.2008791.536%18.42303.4414.301.693
12Eyyvah Eyvah 3UIP31.01.2014778.475%22.83722.0933.414.212
13G.O.R.A.Warner Bros.12.11.2004716.965%17.94971.4434.001.711
14Osman PazarlamaWarner Bros.19.02.2016706.065%35.612265761.983.777
15New York'ta Beş MinarePinema05.11.2010703.330%20.27001.0053.474.495
16Kurtlar Vadisi: FilistinÖzen Film28.01.2011676.198%33.33641.8582.028.057
17Asmalı Konak - HayatWarner Bros.17.10.2003663.273%37.03941.6831.791.396
18Celal ile CerenTiglon18.01.2013601.334%21.16609112.853.772
19Çalgı Çengi İkimizPinema06.01.2017593.625%21.28656862.798.016
20Organize İşlerKenDa23.12.2005583.870%22.34441.3152.618.244
21Düğün DernekUIP06.12.2013572.838%8.22582.2206.980.070
22Ali Baba ve 7 CücelerMars Dağıtım13.11.2015539.639%29.58626261.828.311
23Berlin KaplanıUIP27.01.2012510.542%25.77506811.983.077
24Güneşi GördümPinema12.03.2009507.932%19.86407942.566.435
25Vizontele TuubaWarner Bros.23.01.2004504.219%17.43041.6592.894.802
26CM101MMXI FundamentalsTiglon03.01.2013501.923%13.13051.6463.842.535
27Mucize (2015)Pinema01.01.2015487.818%13.16307743.737.605
28Kolpaçino 3.DevreUIP11.03.2016484.404%34.33571.3571.412.639
29Hababam Sınıfı 3,5Özen Film06.01.2006450.783%21.82801.6102.068.165
30Kelebeğin RüyasıUIP22.02.2013430.819%19.95787452.167.456
31Selam: Bahara YolculukMars Dağıtım13.03.2015418.557%24.94329691.683.497
32Çakallarla Dans 4UIP25.11.2016415.343%30.75537511.351.247
33Hababam Sınıfı AskerdeÖzen Film14.01.2005406.068%15.73501.1602.587.824
34Kardeşim BenimMars Dağıtım15.01.2016403.841%19.54628742.070.949
35Pek YakındaWarner Bros.02.10.2014398.864%18.29274302.187.278
36Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan SevgisineÖzen Film05.12.2008390.592%16.93431.1392.315.902
37Av MevsimiWarner Bros.03.12.2010389.213%18.46525972.116.192
38Çakallarla Dans 3: Sıfır SıkıntıMars Dağıtım05.12.2014380.063%22.84209051.666.330
39Osmanlı CumhuriyetiUIP21.11.2008376.957%26.52061.8301.423.303
40VizonteleWarner Bros.02.02.2001367.255%11.1953.8663.308.120
41Sen Kimsin?UIP02.03.2012362.798%22.85007261.592.471
42GörümceMars Dağıtım02.12.2016353.620%18.54088671.914.199
43Kocan Kadar Konuş: DirilişUIP01.01.2016352.338%26.44388041.332.907
44Nefes: Vatan SağolsunMedyavizyon16.10.2009334.215%13.76085502.436.780
45İkimizin YerineUIP21.10.2016332.216%24.24896791.373.260
46Aşk Sana BenzerMars Dağıtım23.01.2015330.696%23.54187911.406.620
47Romantik Komedi 2: Bekarlığa VedaPinema14.02.2013328.534%21.82841.1571.507.603
48Olanlar OlduMars Dağıtım20.01.2017319.176%17.65226111.810.568
49AylaWarner Bros.27.10.2017312.135%15.95166051.961.193
50Keloğlan Kara Prens'e KarşıKenDa06.01.2006312.000%31.32891.080997.238

0 yorum: